Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod » LG » Klimatizace LG PM09SP


        

Klimatizace LG PM09SP

LG Standard Plus s Wifi

 

Číslo produktu: 1540
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: LG
Výkon chlazení / topení: 2,5 / 3,2 kW
Určena do prostoru: 70 m3
Energetická třída: A++ / A+
Chladivo: R32
Nutná odborná montáž: Ano
Cena s montáží a DPH 15%: na dotaz dle nabídky
Cena klima bez DPH: 20 120 Kč
Cena klima s DPH (21 %):
24 345 Kč

 

Kompletní technické specifikace: 

 

 

 

Systém čištění vzduchu

Přídavné filtry  jsou sestaveny u konkrétních jednotek z různých materiálů, látek,organických minerálů..., které odstraňují ze vzduchu látky, způsobující nepříjemné pachy.posilují pak vzduch o vitamíny obsažené v nich - zeolit,katechin...


Funkce automatického čištění „Auto Clean

Hlavní příčinou zápachu u běžných klimatizačních jednotek jsou plísně, které se rozmnožují v sekci výměníku tepla. Jakmile vypnete klimatizační jednotku jako takovou, ve vlhkém prostředí výměníku tepla dochází k množení bakterií a plísní. Funkce automatického čištění vlhkou sekci výměníku tepla vysouší a zabraňuje tak plísním a bakteriím v jejich množení, čímž dojde nejenom k odstranění typických pachů klimatizační jednotky, ale ušetří Vám i starosti spojené s jejím častým čištěním.